Kozan Belediyesi'nin çalışmaları

Kozan Belediyesi'nin çalışmaları
Kozan Belediyesi'nin çalışmaları
ADANA (AA) - Kozan Belediyesi'nin kilit parke taşı döşeme çalışmalarına Tavşantepe ve Aslanpaşa mahallelerinde devam ettiği bildirildi.Belediyeden...

ADANA (AA) - Kozan Belediyesi'nin kilit parke taşı döşeme çalışmalarına Tavşantepe ve Aslanpaşa mahallelerinde devam ettiği bildirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre  ilçe genelinde birçok mahallede yol-kaldırım onarım ve bakım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Tavşantepe ve Aslanpaşa mahallelerindeki 7 bin 919 metrekarelik alanda parke döşeme çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanı Musa Öztürk, yaz sezonunun gelmesini fırsat bilerek, yaşanan yol sorunlarına çözüm bulmak için daha fazla gayret gösterdiklerini belirtti. Öztürk, parke çalışmalarının 2 mahalledeki ihtiyaç görülen sokaklarda sürdürüldüğünü ifade ederek şunları kaydetti:

"Pazartesi pazarının kurulduğu Aslanpaşa Mahallesi İsmet Atlı sokakta 3 bin 700 ve Sehlikoğlu sokakta bin 600 metrekareyi bulan kilit parke döşeme çalışmalarımız başladı. Eş zamanlı olarak Tavşantepe mahallesi, Tavşantepe sokakta da 2 bin 619 metrekarelik çalışma yapıyoruz. Bu 2 mahalledeki 3 sokağımızda toplam 7 bin 919 metrekareyi bulan çalışma yapacağız. Ekiplerimiz önceliği pazartesi pazarının kurulduğu sokağa vererek, burasını önümüzdeki ilk pazar alışverişine yetiştirmeye çalışıyorlar. Amacımız ilçemizde yaşamaktan mutlu olunan güzel ve huzurlu bir kent haline getirmek."


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Belediye

  ,

  Pazar

  ,

  Fırsat

  ,

  ilçe

  ,

  kent