Kozan Belediyesinin çalışmaları

Kozan Belediyesinin çalışmaları
Kozan Belediyesinin çalışmaları
ADANA (AA) - Kozan Belediyes'nin yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını Tavşantepe Mahallesi'ndeki 23 sokakta sürdürdüğü bildirildi.Belediyeden...

ADANA (AA) - Kozan Belediyes'nin yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını Tavşantepe Mahallesi'ndeki 23 sokakta sürdürdüğü bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı şantiye şefliği ekiplerinin, Tavşantepe Mahallesi'nin 23 sokağında başlattığı genişletme ve zemin sağlamlaştırma çalışmalarını tamamladığı, mıcır asfalt serme çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, Tavşantepe Mahallesi'ndeki çalışmaların tamamlanmasının ardından, Taş ve Çanaklı mahallelerinde çalışmalara başlayacaklarını, tüm merkez mahallelerde hizmet atağının devam edeceğini kaydetti.

Öztürk, "Halka hizmet etmek Hakk'a hizmet etmektir. Bizim belediyecilik anlayışımızın temelinde de bu var. Seçimden önce verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. Kozan'ı şantiyeye çevireceğiz derken tam da bu çalışmaları kastetmiştik. Belediyemizin elinin değmediği, hizmet ulaştırmadığı yer kalmayacak. Tüm merkez ve kırsal mahallelerimizde çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Belediye

  ,

  hizmet