- Kozan Belediyespor destek bekliyor

- Kozan Belediyespor destek bekliyor
- Kozan Belediyespor destek bekliyor
ADANA (AA) - Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta Kozan Belediyespor teknik direktörü Mesut Demiroviç, kentin yöneticileri ve işadamlarına takıma sahip...

ADANA (AA) -  Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta Kozan Belediyespor teknik direktörü Mesut Demiroviç, kentin yöneticileri ve işadamlarına takıma sahip çıkmaları çağrısında bulundu.

Takım kaptanı Muzaffer Özcanlı ve genç futbolcu Yolcu Mansız ile bir otelde basın mensuplarının karşısına çıkan tecrübeli teknik adam Demiroviç, 14 puanla dördüncü sırada yer aldıklarını ve ilk 8 haftada çok başarılı seri yakaladıklarını belirterek, destek gelmesi halinde takımın üst sıralarda yerini koruyacağını söyledi.

60 yıl aradan sonra şampiyon olarak profesyonelliğe adım atan Kozan Belediyespor'un büyük bir camia olduğunu kaydeden Demiroviç, şöyle devam etti:

"İki yıldır bu kulüpte görev alıyorum. Maddi anlamda sıkınıt yaşıyoruz. Buna rağmen futbolcularım tüm sorunları bir kenara bırakıp güçlerini sahaya yansıtıyor. Hedefimiz ilk onda yer almak. Ligin başından bu yana tesislerimiz ve stadımızın bakımda olması nedeniyle maçları Adana'da oynadık. Yeşil Bursa AŞ maçıyla taraftarımızla buluşacağız." 

Adana'nın profesyonel ligde Adana Demirspor, Adanaspor ve Kozan Belediyespor tarafından temsil edildiğinin altını çizen Mesut Demiroviç, "Büyükşehir Belediye başkanımız başka olmak üzere Kozanlı adamlarımızdan takıma sahip çıkmalarını destek olmalarını bekliyoruz" dedi. 

Takım kaptanı Özcanlı ve futbolcu Mansız ise başarılı bir dönem geçirdiklerini takımda arkadaşlığın tüm seviyelerde sağlandığını söyledi.


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Lig

  ,

  ,

  Büyükşehir

  ,

  genç

  ,

  şampiyon