Kozan'da ceviz fidanı dağıtıldı

Kozan'da ceviz fidanı dağıtıldı
Kozan'da ceviz fidanı dağıtıldı
ADANA (AA) - Adana Büyükşehir Belediyesi ve Kozan Belediyesi'nce çiftçilere 2 bin 203 ceviz fidanı dağıtıldı.Kozan Belediyesinden yapılan açıklamaya...

ADANA (AA) - Adana Büyükşehir Belediyesi ve Kozan Belediyesi'nce çiftçilere 2 bin 203 ceviz fidanı dağıtıldı.

Kozan Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesinin ilçe belediyeleriyle kırsal kalkınmayı arttırmak için başlattığı proje kapsamında Kozanlı 28 çiftçiye 2 bin 203 ceviz fidanı dağıtıldı.

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Memili Güven ve Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk'ün katılımı ile Millet Bahçesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşen törende, daha önce talepte bulunan çiftçilere ceviz fidanları teslim edildi.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, çiftçilere verdiği büyük destekten dolayı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Güven'e teşekkür etti.

Bir süre önce hayvan yetiştiricileri ve arıcılara 160 güneş paneli dağıtıldığını hatırlatan Öztürk, çiftçileri desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Tarımsal ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Güven de önümüzdeki günlerde çiftçilere bin 75 elma ve 227 kiraz fidanı dağıtılacağını kaydetti.