Kozan'da Hayır Çarşı'nın bayram hazırlığı

Kozan'da Hayır Çarşı'nın bayram hazırlığı
Kozan'da Hayır Çarşı'nın bayram hazırlığı
ADANA (AA) - Kozan Belediyesi Hayır Çarşısı hayırseverlerin desteğini bekliyor.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, çarşıdaki...

ADANA (AA) - Kozan Belediyesi Hayır Çarşısı hayırseverlerin desteğini bekliyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, çarşıdaki görevliler, ramazan bayramında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere kıyafet temin etmek amacıyla ilçedeki esnafları ziyaret etti, broşür dağıttı.

Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz, çarşının faaliyetleri kapsamında yardıma muhtaç ailelere faydalı olabilmek adına çalışmalara aralıksız devam ettiklerini, hayırsever esnaf ve vatandaşlardan çarşıya destek beklediklerini belirtti.

Çarşı personelinden oluşturdukları bir ekibin bu kapsamda ilçedeki esnafları ziyaret ederek hayır çarşısına destek istediklerini ifade eden Şenöz, şunları kaydetti:

"Belediye Başkanımız Musa Öztürk'ün talimatları doğrultusunda yardıma muhtaç aileleri yerinde tespit ediyor ve yardımda bulunuyoruz. Özellikle bayramlarda hayır çarşısına başvuruda artış oluyor. Talepleri karşılayabilmek için daha fazla hayırsevere ulaşmaya çalışıyoruz. Bu sebeple broşürlü çalışma başlattık. Geçtiğimiz aylarda ve bayramlarda olduğu gibi yaklaşan Ramazan Bayramında da ihtiyaç sahibi ailelerin sevindirilmesine vesile olmak istiyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana birçok esnafımızı ziyaret ederek hayır çarşısına destek istedik ve olumlu yanıtlar aldık. Duyarlı  esnaflarımız ellerinden gelen yardımları ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hayır çarşısı aracılığıyla ulaştırdılar ve ulaştırmaya da devam ediyorlar. Hayır Çarşımıza desteklerini esirgemeyen duyarlı esnaflarımıza, eğitim camiası mensuplarına ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. "

 


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Ramazan

  ,

  Belediye

  ,

  eğitim

  ,

  başkan

  ,

  esnaf

  ,

  yaşar