Kozan'da KOSGEB girişimcilik eğitimi kursu sertifika töreni

Kozan'da KOSGEB girişimcilik eğitimi kursu sertifika töreni
Kozan'da KOSGEB girişimcilik eğitimi kursu sertifika töreni
ADANA (AA) - Kozan Belediyesi, KOSGEB Adana İl Müdürlüğü, Kozan ve Çevresi Sosyal Kültür Vakfı (KOZVAK) işbirliğinde düzenlenen "2. Uygulamalı...

ADANA (AA) - Kozan Belediyesi, KOSGEB Adana İl Müdürlüğü, Kozan ve Çevresi Sosyal Kültür Vakfı (KOZVAK) işbirliğinde düzenlenen "2. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" kursunu tamamlayan kursiyerlere törenle sertifikaları verildi.

Millet Bahçesi Belediye Kültür Salonu'nda gerçekleştirilen törende konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz, ilçede Kozan'da meslek edindirme ve istihdam alanlarında yapılan bütün çalışmalara destek olmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Girişimcilik ve meslek edindirme kursunun ilkini mart-nisanda açtıklarını ve 60 adaya sertifika verdiklerini dile getiren Şenöz, "İlkinde olduğu gibi ikinci kursumuza da bayanların daha fazla ilgi göstermesi bizleri gururlandırıyor. Bayanların olduğu her işin başarıya ulaşacağına inanıyoruz. İlçemizde yaratıcı fikirlerle kendi iş yerlerini açacak olan 30 yeni girişimcimizin iş hayatına katıldıklarını görmek bizleri sevindirecek ve onurlandıracaktır" diye konuştu.

Konuşmaların ardından 72 saatlik uygulamalı kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika verildi.


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Belediye

  ,

  ,

  başkan

  ,

  kültür

  ,

  sosyal

  ,

  yaşar