Kozanlı boksörlerin başarısı

Kozanlı boksörlerin başarısı
Kozanlı boksörlerin başarısı
ADANA (AA) - Kozan Belediyespor boks takımı sporcularının Akdeniz Bölgesi Türkiye Şampiyonası'na hazırlık turnuvasında 9 madalya kazandığı...

ADANA (AA) - Kozan Belediyespor boks takımı sporcularının Akdeniz Bölgesi Türkiye Şampiyonası'na hazırlık turnuvasında 9 madalya kazandığı bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, 2 Ağustos'ta Osmaniye'de düzenlenen turnuvaya farklı kilolarda 9 sporcuyla katılan Kozan Belediyespor boks takımı 6 birincilik, 3 ikincilik elde etti.

Kozan Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Atıcı, yönetim kurulu üyesi Mehmet Yaşarcan, Antrenör Fatih Öztürk ve madalya kazanan başarılı sporcular, Belediye Başkanı Musa Öztürk'ü makamında ziyaret ederek, turnuva ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kulüp Başkanı Atıcı, Adana, Kahramanmaraş, Mersin ve Osmaniye'den boksörlerin katıldığı turnuvada dereceye giren sporcuların 14-20 Ağusto'ta Adıyaman'da düzenlenecek olan Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası ile 22-28 Agustos'ta Muğla'da düzenlenecek olan Üst Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nda Kozan'ı temsil edeceklerini söyledi.

Yönetici, teknik heyet ve sporcuları kutlayan Başkan Öztürk ise Kozan Belediyesi ve kendisinin spora ve sporcuya her zaman destek olmaya çalıştığını, Kozan Belediyesporun gerek futbol takımı gerekse boks ve güreş takımlarının ulusal başarılara imza atmasının sevindirici olduğunu kaydetti.