Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Adana Demirspor Teknik Direktörü Karaman: "Oyundan ve sonuçtan memnunum" - Bucaspor Teknik Sorumlusu Seven: "Yeni yönetimimize galibiyetle 'hoş geldin' demek istiyorduk fakat olmadı"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig'de sahasında Bucaspor'u 2-0 yenen Adana Demirspor'un teknik direktörü Ünal Karaman, "Oyundan ve sonuçtan memnunum" dedi.

Karaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, aldıkları galibiyetin camiaya hayırlı olmasını diledi.

Bugün oyun olarak hak ettikleri sonucu aldıklarını belirten Karaman, "Hem hücum hem de savunma anlamında oyuncularımın gösterdiği gayreti son derece anlamlı buluyorum. Futbolcularım, gelinen noktada ayakta alkışlanacak bir performans gösterdi. Taraftara, kente bu heyecanı veren çocuklar çok büyük övgüyü hak ediyor. Analarının ak sütü gibi helaldir. Oyundan ve sonuçtan memnunum" dedi.

Futbolcuların yoğun gayret sarf ettiğini ve inandığını bildiren Karaman, "Bu inanmışlığın sonucunda böyle bir başarı elde edildi. Gerçekten küçümsenmeyecek bir başarı. Biz elde ettik ama bunu abartmayacağız. Eksiklerimizi tamamlaya gayret göstereceğiz, daha çok çalışacağız" değerlendirmesinde bulundu.

Karaman, bir basın mensubunun transfer konusundaki sorusu üzerine, "Ancak rekabeti artırma anlamında takviye yapılacaksa yapılır. Onun haricinde burada helalinden alın teri döken ve emek harcayan hiçbir oyuncumun emeğini çalmam, çalamam. Bu oyuncular hep bir adım önde başlayacaklar. Şuan kesinleşmiş bir transferimiz söz konusu değil" diye konuştu.

- Bucaspor cephesi

Bucaspor Teknik Sorumlusu İlker Seven ise karşılaşmada rakiplerine karşı iyi mücadele ettiklerini ancak duran toptan yedikleri golle mağlup duruma düştüklerini söyledi.

Futbolcularının iyi mücadele ettiğini bildiren Seven, "Yeni yönetimimize galibiyetle 'hoş geldin' demek istiyorduk fakat olmadı. İkinci yarıda daha farklı bir Bucaspor olacak. Ligde kurtulma adına iyi mücadele eden ve bunu başaracak bir kadroya sahibiz. İkinci yarı daha farklı olacak. Adana Demirspor'u tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

 


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  Oyun

  ,

  Bugün

  ,

  Lig

  ,

  derece

  ,

  Karşı