Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Adanaspor Teknik Direktörü Arın: "Kayserispor camiasını kutluyorum" - Kayserispor Teknik Direktörü Seçme: - "Hafta sonu Antalyaspor ile oynayacağız. Bu maçtan üç puan alıp, matematiksel olarak Süper Lig'e çıkmayı garantilemek istiyoruz"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig'de sahasında Kayserispor ile 0-0 berabere kalan Adanaspor'da, teknik direktör Eyüp Arın, rakiplerini kutladığını söyledi.

Arın, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, bugün puanları kaybeden taraf olduklarını ifade etti.

İyi pozisyonlar yakalamalarına rağmen değerlendiremediklerini anlatan Arın, "İki takım oyuncularını da sahada dişe diş mücadele ettikleri için kutluyorum. Kendi oyuncularımı da ayrıca tebrik ediyorum" diye konuştu.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma'ya sitem eden Arın, şunları kaydetti:

"Karşılaşmanın ardından Kayserisporluları kutlamaya giderken, oradan densizce söyledikleri laf maalesef futbola yakışmadı. Adanaspor'a geldiğimden beri işimize bakmaya çalıştık. Burada Osmanlıspor, Antalyaspor, Albimo Alanyaspor ile de oynadık ve hiçbirine kaybetmedik. Onların şampiyonluğu, konumu bizi ilgilendirmiyor. Süleyman Hurma Bey'e buradan iletiyorum. Maalesef elimi uzatmaya gittiğimde oradan söylediği laf hiç yakışmadı. Kayseri halkına yeni ligde başarılar diliyorum. Kayserispor camiasını kutluyorum."

 

- Kayserispor cephesi

Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Seçme ise Adana'ya 3 puan almak için geldiklerini ancak başaramadıklarını söyledi.

Karşılaşmada pozisyonlara girdiklerini ama değerlendiremediklerini dile getiren Seçme, şöyle konuştu:

"Rakibimiz sahaya bir puan için çıktı ve istediğine ulaştı. Çok vakit çaldılar, hakemler de buna müsaade etti. Futbol oynamamıza izin vermiyorlar. Hafta sonu Antalyaspor ile oynayacağız. Bu maçtan üç puan alıp, matematiksel olarak Süper Lig'e çıkmayı garantilemek istiyoruz. Bundan sonraki maçlarında Adanaspor'a başarılar diliyorum."