Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Adana Demirspor Teknik Direktörü Karaman: "Böyle oynadığınız bir müsabakadan sonra kazanamadığınızda insan ister istemez üzülüyor" - Samsunspor Teknik Direktörü Altın: "Buradan 3 puan alsaydık ilerleyen haftalar için daha da rahat olacaktı"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig 'de Samsunspor ile golsüz berabere kalan Adana Demirspor'un teknik direktörü Ünal Karaman, "Böyle oynadığınız bir müsabakadan sonra kazanamadığınızda insan ister istemez üzülüyor" dedi.

Karaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, kazanmaları gereken bir maçta buldukları pozisyonları değerlendiremediklerini söyledi.

Mücadelenin, gayretin, pozisyonlara girmenin güzel olduğunu anlatan Karaman, "Ama böyle oynadığınız bir müsabakadan sonra kazanamadığınızda insan ister istemez üzülüyor. Sizler adına, taraftarlar adına, futbolcular adına üzülüyorum. Ama başımızı kaldıracağız ve bizim için çok önemli bir müsabaka oynayacağız. O maça en iyi şekilde hazırlanıp gereken sonucu alma adına gayret göstereceğiz" diye konuştu.

 

- Samsunspor cephesi

 

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın ise her iki takımı da sahadaki mücadelelerinden dolayı kutladı.

İki ekibin de hedefi bulunduğunu aktaran Altın, şunları kaydetti:

"Adana Demirspor, ikinciliği kaçırmamak adına maçı kazanmak için bütün varyasyonlarını, hünerini, mücadelesini sahada gösterdi. Biz bunu bekliyorduk, buna göre hazırlandık. Ancak bizim de bir hedefimiz var. Buradan puan veya puanlar alıp play-off hedefimizi belirleyecektik. Buraya 3 puan için geldik. Aklınızdan bir şey geçmesin, 'Buraya bir puan için gelmiş' diye. Buradan 3 puan alsaydık ilerleyen haftalar için daha da rahat olacaktı. Futbolcularım maçı kazanmak adına ellerinden gelen her şeyi sahaya yansıttı."

Karşılaşmanın ilk yarısında girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini anlatan Altın, "Hedefimize emin adımlarla yürümeye çalışıyoruz" şeklinde konuştu.


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Adana

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  Lig