Menderes Spor Salonu bakıma alındı

Menderes Spor Salonu bakıma alındı
Menderes Spor Salonu bakıma alındı
ADANA (AA) - Adana'da 1959 yılında hizmete giren ve yılda yaklaşık 2 bin karşılaşmanın oynandığı Menderes Spor Salonu bakıma alındı.Gençlik...

ADANA (AA) - Adana'da 1959 yılında hizmete giren ve yılda yaklaşık 2 bin karşılaşmanın oynandığı Menderes Spor Salonu bakıma alındı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, yazılı açıklamasında, salonun zemininin  zımparalandığını,  deforme olan çizgilerinin yeniden çizildiğini, boya ve cila yapıldığını, yıpranan koltukların değiştirileceğini veya onarılacağını belirtti.

Salonun eksiklerinin giderilerek yeni sezona hazırlandığına dikkati çeken Ataşbak, şöyle devam etti:

"Menderes Spor Salonu 56 yıldır ulusal ve uluslararası müsabakalara tanıklık ediyor. Daha önceleri yağışlı havalarda su sızdıran tavanını tamamen onardık. Çağdaş koltuklar takılmasını sağladık. Her yıl yaptığımız gibi, ölü sezonda zemin parkelerin zımparalanması, boya, cila ve çizgilerin yeniden çizilmesini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, takımların, hakem ve diğer görevlilerin soyunma odaları, tuvalet ve duşların eksikleri giderildi. Engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için mimari değişikliğin yanı sıra rampalar yapıldı."


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  spor

  ,

  hakem