MHP Adana İl Başkanı Baş:

MHP Adana İl Başkanı Baş:
MHP Adana İl Başkanı Baş:
- "Adaylarımız, aday adaylarımız ve parti mensuplarımızla 7 Haziran'da zaferi kucaklamak için bütün gücümüzle çalışacağız"

ADANA (AA) -  MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, 7 Haziran'da zaferi kucaklamak için adaylar, aday adayları ve parti mensupları olarak bütün güçleriyle çalışacaklarını belirtti.

Baş, yazılı açıklamasında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'nin ortaya koyduğu "Önce ülkem ve milletim, sonra partim, sonra ben" ilkesinin tüm mensupları için esas alınması gereken değişmez düsturları olduğunu kaydetti.

Adana'dan hizmete talip olan aday adayları ile listede yer alanların kıymetli olduğunu ifade eden Baş, şunları belirtti:

"Bu liste, hepimizin listesidir. Adana'yı kucaklayacak, Türkiye için ter dökecek bir listedir. Vatanımız, milletimiz için bir ve bütün olarak var olma mücadelesine eşdeğer gördüğümüz 7 Haziran'ı, tarihi bir milat kabul ederken, kutlu davamızdan taviz vermemiz düşünülemez. Dolayısıyla, MHP  Adana teşkilatları olarak Genel Başkanımızın belirleyici olduğu tasarrufa sonuna kadar saygılıyız. Adaylarımız, aday adaylarımız ve parti mensuplarımızla 7 Haziran'da zaferi kucaklamak için bütün gücümüzle çalışacağız."