"Milli formayı giymek bana gurur veriyor"

"Milli formayı giymek bana gurur veriyor"
"Milli formayı giymek bana gurur veriyor"
- 18 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın, Belçika ile karşılaştığı özel maçta forma giyen Adanaspor'un kalecisi İrfan Can Eğribayat: - "Milli formayı giymek her futbolcu gibi bana da gurur veriyor. Hayalim A Milli Takım forması giymek"

ADANA (AA) - 18 Yaş Altı Milli  Futbol Takımı'nın, Belçika ile karşılaştığı özel maçta görev yapan PTT 1. Lig takımı Adanaspor'un kalecisi İrfan Can Eğribayat, "Milli formayı giymek her futbolcu gibi bana da gurur veriyor. Hayalim A Milli Takım forması giymek" ifadesini kullandı.

Adanaspor'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, takımın genç kalecisi Eğribayat, 18 Yaş Altı Milli Futbol Takımının, özel maçta Belçika'ya 2-0 mağlup olduğu karşılaşmada 90 dakika forma giydi.

Milli formayı giymenin büyük bir mutluluk olduğunu belirten Eğribayat, şunları kaydetti:

"Milli formayı giymek her futbolcu gibi bana da gurur veriyor. Hayalim A Milli Takım forması giymek. Bana bu imkanı sağlayan tüm hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bunun için daha çok çalışmam gerektiğinin farkındayım. Allah herkese milli formayı giymeyi nasip etsin. Umarım ben de ilerde A Milli forma ile ülkemizi temsil ederim."