"Milli formayı giymek benim için büyük bir gurur"

"Milli formayı giymek benim için büyük bir gurur"
"Milli formayı giymek benim için büyük bir gurur"
- 19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı oyuncusu Yılmaz: "Hayalim bir gün A Milli Takım'da oynamak. Bunun için çok çalışıyorum"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Adanaspor'da forma giyen 19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı oyuncusu Sabit Hakan Yılmaz, A Milli Takım forması giyebilmek için çok çalıştığını söyledi.

UEFA 2016 Avrupa Şampiyonası eleme turunda 19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın Azerbaycan maçındaki golünün asistini yapan, Ukrayna karşılaşmasında da kaptan olarak sahaya çıkan Sabit Hakan Yılmaz, kulübü aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada, başarılı iki maç oynadıklarını ifade etti.

Milli formanın ağırlığını hissettiğini ve bu sorumluluğu kaldırmak için çok çalıştığını vurgulayan Sabit Hakan Yılmaz, şunları kaydetti:

"Önemli bir turnuvada iyi mücadele ettik. Ukrayna karşısında 3-0 geriye düştüğümüzde bile takım olarak kendimize güvendik ve inandık. Hedefimiz final oynayıp kupayı kazanmak. Allah herkese bu gururu nasip etsin. Milli formayı giymek benim için büyük bir gurur. Hayalim bir gün A Milli Takım'da oynamak. Bunun için çok çalışıyorum. Umarım bir gün ben de A Milli Takım'da ülkemiz adına başarılar yakalamaya devam ederim."