Narkotim'den helikopter destekli operasyon

Narkotim'den helikopter destekli operasyon
Narkotim'den helikopter destekli operasyon
- Adana'da "torbacı" diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter destekli operasyonda 22 kişi gözaltına alındı

ADANA (AA) - Seyhan ve Yüreğir ilçesinde uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter destekli operasyonda 22 kişi gözaltına alındı.

Narkotik Şube Müdürlüğü'ne bağlı narkotim ekipleri,  sabah saatlerinde merkez Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde yaptıkları çalışmalar kapsamında belirlenen 25 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Özel harekat ve polis helikopterinin de destek verdiği operasyonda, sokak aralarında uyuşturucu satışı yaptığı iddia edilen 22 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Ekiplerin zanlıların evlerinde yaptığı aramada ise bir miktar uyuşturucu madde ile  silah ele geçirildi. 

Operasyonu yöneten İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, operasyon mahalline yakın Kıbrıs Caddesi'nde bir kahvehaneye girerek vatandaşlarla sohbet etti.

Buradakilere çay ve simit ikram eden Zeybek, çay ocağında çalışan Mehmet Ali Sayar'a kıyafet yardımı yapılması talimatını verdi.