Özköylü'den İpekoğlu'na ziyaret

Özköylü'den İpekoğlu'na ziyaret
Özköylü'den İpekoğlu'na ziyaret
- PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un teknik direktörü Özköylü, aynı ligde mücadele eden Adanaspor'un teknik direktörü İpekoğlu'nu ziyaret etti

ADANA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, aynı ligde mücadele eden Adanaspor'un teknik direktörü Engin İpekoğlu'nu ziyaret etti.

Adanaspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, futbolculuk dönemlerinde karşılıklı oynama imkanı bulan iki teknik direktör, dostluk mesajları verdi.

Özköylü, İpekoğlu'nun Adana'da görev yapmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, başarılar diledi.

Osman Özköylü, "Bizler futbol içerisindeki insanlarız. Ağabey, kardeş gibiyiz. Engin hocam benim çok saygı duyduğum bir insan. Kendisiyle futbolculuk dönemlerinde beraber oynadık. Benim için önemli bir yeri var. Kendisine 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunmak istedik. Adana'da görev yaptığı için mutlu oldum. Kendisine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Bu tür ziyaretlerin futbolu daha da güzelleştirdiğini belirten İpekoğlu, Özköylü'ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İpekoğlu, şunları kaydetti:

"Tabii ki her zaman rekabet içerisinde olacağız. Ancak sahada ve saha dışında dostuz. Her ikimiz de şehre hizmet eden kişileriz. Şehrin Süper Lig'de takımının olması gerektiğine inananlardanım. Umarım iki takımımız da istediği noktalara ulaşır. Osman Özköylü kardeşime başarılar diliyorum. Özellikle futbolun son dönemlerindeki kaos ortamında, bu tür ziyaretlerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple Osman Özköylü kardeşime teşekkür ediyorum."