Potada maçın ardından

Potada maçın ardından
Potada maçın ardından
- Adana ASKİ Başatrenörü Artun: "Beşiktaş bizden daha iyi oynadı ve kazanmayı hak etti" - Beşiktaş Başantrenörü Buharalı: - "Çok değerli bir galibiyet aldık"

ADANA (AA) - Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde (TKBL), sahasında Beşiktaş 'a 75-69 mağlup olan Adana ASKİ'de, başantrenör Kaan Artun, rakibini daha iyi oynadığını ve kazanmayı hak ettiğini söyledi.

Artun, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, sahalarındaki karşılaşmayı kaybettikleri için üzüntü duyduklarını söyledi.

Sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini anlatan Artun, şunları kaydetti:

"Kendi evimizde kazanmak isterdik. Adana'daki maçlarımızı genelde kazanıyoruz ama ligin sonu geldikçe yorgunluklar başlıyor. Ayrıca, herkes istediği hedefleri yakalamak için daha istekli ve sert oynamaya başladı. Beşiktaş bizden daha iyi oynadı ve kazanmayı hak etti. Tebrik ediyorum. Hatalarımızı düzelterek, ligi istediğimiz yerde bitirmek istiyoruz."

- Beşiktaş cephesi

Beşiktaş Başantrenörü Ömer Buharalı ise son haftalarda çıkış yakaladıklarını ve bunu Adana'da da sürdürdüklerini ifade etti.

"Çok değerli bir galibiyet aldık" diyen Buharalı, "Zor bir maç olacağını biliyorduk. Adana ASKİ ligde üst sıraları hedefleyen bir takım ve iyi oyuncuları var. Karşılaşmaya istediğimiz gibi başladık ve güzel bir galibiyet aldık. Önümüzde 4 maç kaldı. Bunlarda da elimizden gelini yapıp, play-off'a kalmak istiyoruz" diye konuştu.