Şehit polis memuru Çakır için mevlit okutuldu

Şehit polis memuru Çakır için mevlit okutuldu
Şehit polis memuru Çakır için mevlit okutuldu
ADANA (AA) - Adana'da ekip aracına düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Süleyman Çakır için mevlit okutuldu.Merkez Seyhan ilçesi...

ADANA (AA) - Adana'da ekip aracına düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Süleyman Çakır için mevlit okutuldu.

Merkez Seyhan ilçesi Dağlıoğlu Mahallesi'nde bir hafta önce düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan polis memuru Süleyman Çakır için ailesinin yaşadığı Ceyhan ilçesindeki  Cumhuriyet Mahallesi'nde mevlit okutuldu.

Mevlit programına Vali Mustafa Büyük, AK  Parti Adana milletvekilleri Necdet Ünüvar ile Fatma Güldemet Sarı, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe Müftüsü Nazmi Söğüt, burada şehit Çakır için dua okudu.  

Vali Mustafa Büyük, şehidin babası Ali ve eşi Meryem Çakır'a başsağlığı dileyerek, onlara her konuda yanlarında olduklarını belirtti.

Baba Ali Çakır, Vali Büyük'e "Vatan sağ olsun. Oğlumun canı, vatanıma feda olsun. Bu vatanı kimsenin bölmeye, dirliğini bozmaya gücü yetmeyecektir. Devletimiz sağ olsun, polisimiz sağ olsun" dedi.

İl Emniyet Müdürü Zeybek de şehidin eşi Nazlı Çakır'a başsağlığı diledi.