Silahlı kavganın ortasında kalan genç yaralandı

Silahlı kavganın ortasında kalan genç yaralandı
Silahlı kavganın ortasında kalan genç yaralandı
- Adana'da iki grup arasındaki silahlı kavga sırasında başına isabet eden kurşunla yaralanan genç, hastaneye kaldırıldı - Kavgaya karışan 10 şüpheli, 5 tüfek ve bir tabancayla yakalandı

ADANA (AA) - Adana'da iki grup arasında çıkan silahlı kavganın ortasında kalan bir  genç , başına kurşun isabet etmesi sonucu yaralandı.

Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Dağlıoğlu Mahallesi Bahçelievler Caddesi'nde, uyuşturucu sattığı öne sürülen iki grup arasında kavga çıktı. Silahların da kullanıldığı kavga sırasında, babasına ait  yerini kapatıp evine gitmek üzere caddede yürüyen 16 yaşındaki Mahmut Aras'ın başına kurşun isabet etti.

Yaralanan ve çevredekiler tarafından otomobille özel bir hastaneye kaldırılan Aras, ilk müdahalenin ardından Adana Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. 

Polis ekipleri, kavgaya karışan 10 şüpheliyi 5 pompalı tüfek ve bir tabancayla yakaladı.

Çatışma sırasında gruptakilerden 2 kişinin daha yaralandığı, hastanede tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.  

Yaralanan Aras'ın amcası Aziz Aras, hastane bahçesinde gazetecilere, yeğeninin hayati tehlikesi bulunduğunu, tedavisinin yoğun bakımda devam ettiğini belirterek, "Gruplar arasında zaman zaman çatışma yaşanıyor. Devletimizden bu olaylara daha etkin müdahale etmesini istiyoruz. Başkalarının da canı yanmasın" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  kavga

  ,

  ,

  zaman

  ,

  Bahçelievler

  ,

  genç

  ,

  müdahale