Şüphelenilen dorseden kaçak sigara çıktı

Şüphelenilen dorseden kaçak sigara çıktı
Şüphelenilen dorseden kaçak sigara çıktı
- Adana'da araziye bırakılan bir tır dorsesinden şüphelenen vatandaşlar, durumu polise bildirdi - Dorseye giren polisler, çeşitli yerlere gizlenmiş çok sayıda kaçak sigara ele geçirirken, 4 zanlıyı gözaltına aldı

ADANA (AA) - Adana'da boş araziye bırakılan ve çevredeki vatandaşların şüphelendiği tır dorsesinde arama yapan ekipler çok sayıda kaçak sigara ele geçirdi.

Alınan bilgiye göre, merkez Yüreğir ilçesi Başak Mahallesi'nde boş araziye bırakılan bir tır dorsesinden şüphelenen vatandaşlar, dorseye zaman zaman bazı kişilerin girip çıktığını da görünce duruma polise bildirdi.

İhbar üzerine boş araziye giderek dorsenin kapısını açan ekipler, içeride 2'si Suriyeli 4 kişiyle karşılaştı. Dorsede arama yapan ekipler, çeşitli yerlere gizlenmiş çok sayıda kaçak sigara buldu. 

Ekipler, üzerlerinden nüfus cüzdanı çıkmayan şüphelileri kimliklerini belirlemek ve ifadelerini almak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürdü.

Dorse inceleme yapılmak üzere Emniyet Müdürlüğü bahçesine çekilirken, ele geçirilen kaçak sigaranın miktarının yapılacak detaylı arama sonrası netleşeceği bildirildi.