Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü
ADANA (AA) - Ceyhan ilçesinde, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.İlçe Emniyet Müdürü Bülent...

ADANA (AA) - Ceyhan ilçesinde, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.

İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, Cumhuriyet Meydanında   Atatürk  Anıtı'na çelenk sundu, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Kaymakam Mustafa Ünlüsoy, ilçenin asayişini sağlanmasında polis teşkilatının her zaman yanında olduğunu ve onları yakından takip ettiğini belirtti.

 Polisin Ceyhanlı vatandaşların huzuru için suçlularla mücadele ettiğini ifade eden Ünlüsoy, şunları söyledi:

"Polisimiz Ceyhan halkı için vardır ve halkın yardım ve desteğiyle onların adına suçlularla savaşmaktadır. Huzur, güvenlik , dirlik, düzen ve asayiş meselesi yalnızca polisin değil, hepimizin ortak meselesidir. İlçemizde huzur ve güven ortamının temini ve devamı ekseninde sürekli çaba gösterilmektedir. Suç örgütlerine yapılan operasyonların yanı sıra mahalle toplantıları ile halkımızın sürekli yanında olmuştur. Dilek, temenni ve şikayetlerin dinlenmesiyle birlikte çalışmalarını sürdürmektedirler. Tüm polislerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim."

Emniyet Müdürü Tırnaksız da hedeflerinin toplumsal barışı sağlanmış, kalkınmasını gerçekleştirilmiş, huzurlu ve güvenli bir Ceyhan olduğunu kaydetti.

Törene Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, resmi kurum müdürleri ile emniyet personeli katıldı.