Uçakta taciz iddiası

Uçakta taciz iddiası
Uçakta taciz iddiası
ADANA (AA) - Almanya'dan Adana'ya gelen uçakta  16 yaşındaki bir erkek yolcuyu zorla öptüğü iddiasıyla gözaltına alınan kadın tutuksuz yargılanmak...

ADANA (AA) -  Almanya 'dan Adana'ya gelen uçakta  16 yaşındaki bir erkek yolcuyu zorla öptüğü iddiasıyla gözaltına alınan kadın  tutuksuz yargılanmak üzere sebest bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, Almanya'da çalışan babasını ziyaret ettikten sonra Adana'da birlikte yaşadığı annesinin yanına dönmek için uçağa binen A.J. (16), yan koltukta oturan ve Mersin'e gideceği öğrenilen kadın yolcu V.M (43) ile kendisini  zorla öptüğü iddiasıyla tartıştı. 

Kabin görevlileri yaşanan tartışma nedeniyle rapor tutup, uçak Adana Havalimanı'na indikten sonra durumu polis ekiplerine bildirdi.

A.J'nin de şikayeti üzerine Ahlak Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan V.M, ifadesinde alkollü olduğunu ve ne yaptığını hatırlamadığını ileri sürdü. 

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen kadın yolcu, bin 500 lira para cezası karşılığında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.


  ETİKETLER:

  Almanya

  ,

  Adana

  ,

  Mersin

  ,

  Erkek

  ,

  Kadın

  ,

  Ahlak

  ,

  Para

  ,

  lira

  ,

  rapor

  ,

  Kabin

  ,

  Havalimanı