"12. GAP Oscarları" ödül törenine doğru

"12. GAP Oscarları" ödül törenine doğru
"12. GAP Oscarları" ödül törenine doğru
ADIYAMAN (AA) - GAP Gazeteciler Birliği tarafından düzenlenen "12. GAP Oscarları" ödül töreni için hazırlıkları son aşamaya geldi.GAP Gazeteciler...

ADIYAMAN (AA) - GAP Gazeteciler Birliği tarafından düzenlenen "12. GAP Oscarları" ödül töreni için hazırlıkları son aşamaya geldi.

GAP Gazeteciler Birliği Başkanı Zeynal Abidin Kıymaz, düzenlediği basın toplantısında, 11 Nisan'da düzenlenecek ödül törenine yurtiçi ve yurtdışından siyaset, spor ve sanat camiasından birçok kişiyi davet ettiklerini söyledi.

Organizasyonun hem Türkiye hem de Adıyaman'ın tanıtımına katkı sunduğunu belirten Kıymaz, "Bu törenin Adıyaman'da olması, ilimizin tanıtılmasına, vizyonu, kültürel ve sosyal hayatının, turizminin uluslar arası alanda paylaşılmasına imkan sunuyor. Bu etkinliğin Adıyamanımız için büyük kazanç sağlayacağını düşünüyorum" dedi.

Basın mensuplarının organizasyona sahip çıkması gerektiğini ifade eden Kıymaz, Adıyaman Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek organizasyonun hazırlıklarının tamamlanmak üzere olduğunu kaydetti.