Adıyaman Özel İdaresine 19 milyon lira ilave kaynak

Adıyaman Özel İdaresine 19 milyon lira ilave kaynak
Adıyaman Özel İdaresine 19 milyon lira ilave kaynak
ADIYAMAN (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman İl Özel İdare Müdürlüğüne 19 Milyon lira ilave kaynak aktarıldığını bildirdi.Aydın,...

ADIYAMAN (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman İl Özel İdare Müdürlüğüne 19 Milyon lira ilave kaynak aktarıldığını bildirdi.

Aydın, yaptığı yazılı açıklamada,  AK Parti hükümetinin, Adıyaman ve ilçelerine yakışır altyapı hizmetleri için yatırımlarını olanca hızıyla sürdürmeye devam ettiğini belirtti.

Hükümetin her zaman Adıyaman'ın yanında yer aldığını vurgulayan Aydın, şunları kaydetti:

"Girişimlerimiz ve takiplerimiz neticesinde, Sayın Başbakanımızın talimatı ve Sayın Maliye Bakanımızın desteği ile Sincik Belediyemize, mahalleler arası bağlantı yolları ve altyapı çalışmaları için 4 milyon, Adıyaman İl Özel İdaresine, köylerimizin altyapı, asfalt, içme suyu, küçük tarımsal sulama projeleri, eğitim ve sağlık gibi alanlarda kullanılmak üzere 15 milyon lira olmak üzere 19 milyon lira ilave kaynak aktarıldı. Özellikle altyapı çalışmaları ve diğer ihtiyaçların karşılanması maksadıyla gönderilen bu kaynak, ilimiz genelinde yapılacak olan çalışmalara hız kazandıracaktır."