Adıyaman polis, öğrenciler için eğlence etkinliği düzenledi

Adıyaman polis, öğrenciler için eğlence etkinliği düzenledi
Adıyaman polis, öğrenciler için eğlence etkinliği düzenledi
ADIYAMAN (AA) - Adıyaman Emniyet Müdürlüğü, 250 ortaokul öğrencisine yönelik eğlence etkinliği düzenledi.Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube...

ADIYAMAN (AA) - Adıyaman Emniyet Müdürlüğü, 250 ortaokul öğrencisine yönelik eğlence etkinliği düzenledi.

Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen "Mavi İzler" projesi kapsamında, Beşpınar Mesire Alanı'nda gerçekleştirilen etkinlikte, kentteki ortaokullarda okuyan 250 öğrenciye yemek ikram edildi. 

Yemeğin ardından öğrenciler çalan müzik eşliğinde eğlendi. TDP Şube Müdürü Tekin Alp, gazetecilere yaptığı açıklamada, etkinliğin 2014 yılında hayata geçirilen Mavi İzler Projesi'nin kapsamında gerçekleştiğini ve bu etkinlikle projenin sona erdiğini söyledi.

Proje kapsamında daha önce öğrenciler için Gaziantep gezisi düzenlediklerini aktaran Alp, "Öğrencilerimiz bu gezimizde Zeugma Mozaik Müzesi'ni, hayvanat bahçesini ve büyük bir alış veriş merkezini gezme fırsatı buldu" dedi.

Proje kapsamında derslerinde başarılı olan öğrencilere Adıyaman Üniversitesi ile birlikte rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunduklarını ifade eden Alp, bu yıl "Her yaşta yanınızdayız" adını verdikleri yeni bir proje hayata geçireceklerini dile getirdi.