AK Parti Grup Başkanvekili Aydın:

AK Parti Grup Başkanvekili Aydın:
AK Parti Grup Başkanvekili Aydın:
- "Artık Türkiye, devleti kutsayan bir ülke değil de milleti kutsayan, insanı merkeze alan güçlü bir Türkiye. Dolayısıyla bu yeni ve güçlü Türkiye için vatandaşlarımızı bizimle beraber yürümeye davet ediyoruz"

ADIYAMAN (AA) - AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, "Artık Türkiye , devleti kutsayan bir ülke değil de milleti kutsayan, insanı merkeze alan güçlü bir Türkiye. Dolayısıyla bu yeni ve güçlü Türkiye için vatandaşlarımızı bizimle beraber yürümeye davet ediyoruz" dedi.

Aydın, seçim çalışmaları kapsamında kent merkezindeki minibüs kooperatiflerini ziyaret etti.

Kooperatif başkanları ve şoförlerle sohbet edip sorunlarını dinleyen Aydın, gittikleri her durakta tek tek destek aldıklarını belirterek, Adıyaman'ın AK Parti iktidarının yaptığı hizmetlerin farkında olduğunu söyledi.

Vatandaşın, Türkiye'de milletin iradesine karşı yapılan girişimleri de gördüğünü vurgulayan Aydın, özellikle bölgede tek umudun AK Parti iktidarında olduğunu dile getirdi.

Türkiye'de insanların huzur içerisinde özgürce dilini konuşması, inancını yaşaması ve kendilerini özgür şekilde ifade edebilmesinin kendileri için önemli olduğunun belirten Aydın, bu manada ciddi adımlar attıklarını kaydetti.

Türkiye'nin bugün çok daha iyi bir ülke olduğuna işaret eden Aydın, şöyle konuştu:

"Türkiye artık eski Türkiye değil. Artık insanların geleceğine güvenle bakabildiği bir konuma geldik.  Milletin iradesinin yüksek olduğu, büyük reformlar yapan, büyük hizmetler yapan, yatırımlar yapan, demokratikleşme manasında daha da güçlenen yeni bir Türkiye var. Artık Türkiye, devleti kutsayan bir ülke değil de milleti kutsayan, insanı merkeze alan güçlü bir Türkiye. Dolayısıyla bu yeni ve güçlü Türkiye için vatandaşlarımızı bizimle beraber yürümeye davet ediyoruz. Güzel işler yaptık. Yeterli mi, hayır yetmez. Daha iyisini yapmak için çalışacağız."