AK Parti Grup Başkanvekili Aydın:

AK Parti Grup Başkanvekili Aydın:
AK Parti Grup Başkanvekili Aydın:
- "Eğer bu millet böyle boş vaatlere kanmış olsaydı, aldanmış olsaydı çoktan Haydar Baş'ı iktidar ederdi"

ADIYAMAN (AA) -  AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, "Eğer bu millet böyle boş vaatlere kanmış olsaydı, aldanmış olsaydı çoktan Haydar Baş'ı iktidar ederdi" dedi.

Aydın, partisince Gölbaşı ilçesinde 75. yıl meydanında düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi.

Pazar günü yapılacak oylamanın "olmak ya da olmamak" mücadelesi olduğuna vurgu yapan Aydın, seçimin ülkenin geleceğini belirleyecek on yılların oylaması olduğunu ifade etti.

Eski Türkiye 'de her on yılda bir iradeye konan ipoteklerin ve yapılan darbelerin tarihe karıştığını belirten Aydın, bu seçimde verilecek destekle milletin kendini sevk ve idare edeceğini dile getirdi.

Muhalefetin boş vaatler verdiğini ifade eden Aydın, şunları kaydetti:

"Partiler bol vaat dağıtmaya devam ediyor. Eğer bu millet böyle boş vaatlere kanmış olsaydı, aldanmış olsaydı çoktan Haydar Baş'ı iktidar ederdi. Veriyor, eş veriyor, aş veriyor, veriyor, asgari ücretliye de 5 bin lira maaş veriyor. Haydar Baş dururken Kılıçdaroglu'na, Bahçeli'ye, Demirtaş'a halk itibar eder mi? Bu milletin boş vaatlere karnı tok. İki anahtar vadedenler geçmişte milletin cebindeki o tek anahtarı aldılar. 5'den fazlasını veririz diyenler, milleti borca batırdılar. Kundaktaki bebeğe kadar borçlandırdılar."

İktidar partisinin milletvekillerinin sadece bu seçimde değil, bu millet için her zaman çare aradığının altını çizen Aydın, Adıyaman'a bugüne kadar 8 milyar liraya yakın yatırım yapıldığını vurguladı.