Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Dokuzcan: - "Bizim seçim bildirgemizde kadının, işçinin, emeklinin, gencin, yaşlının, memurun, esnafın ve toplumun bütün katmanlarının sorunlarına çözüm vardır"

ADIYAMAN (AA) - CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan, "Bizim seçim bildirgemizde kadının, işçinin, emeklinin, gencin, yaşlının, memurun, esnafın ve toplumun bütün katmanlarının sorunlarına çözüm vardır" dedi. 

Dokuzcan, partisinin Gölbaşı ilçesindeki seçim bürosunu ziyaretinde, seçim sürecinde emek, sevgi ve vicdanları birleştirerek güç birliği oluşturacaklarını belirterek, "Şu an Türkiye 'nin dört bir yanında etkin ve verimli bir çalışma içerisindeyiz. Sene başında bir çalışma başlattık ve 'gidilmeyen ev bırakmayacağız' dedik ve bunu seçime kadar sürdüreceğiz" diye konuştu. 

Dokuzcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından hazırlanan seçim bildirgesinin halkın sesi olduğunu savundu. 

Türkiye'de kadın olmanın zor olduğunu vurgulayan Dokuzcan, "Bizim seçim bildirgemizde kadının, işçinin, emeklinin, gencin, yaşlının, memurun, esnafın ve toplumun bütün katmanlarının sorunlarına çözüm vardır" ifadesini kullandı.