Gölbaşı AK Parti İlçe yönetiminden Başkan Özdemir'e ziyaret

Gölbaşı AK Parti İlçe yönetiminden Başkan Özdemir'e ziyaret
Gölbaşı AK Parti İlçe yönetiminden Başkan Özdemir'e ziyaret
ADIYAMAN (AA) -   AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Nizami Yancar ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir'i makamında ziyaret...

ADIYAMAN (AA) -   AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Nizami Yancar ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir'i makamında ziyaret etti.

 Özdemir, ziyarette yaptığı konuşmada, kongre sürecinde ve öncesinde yapılan çalışmardaki birlik ve beraberliğin önemli olduğunu söyledi.

Bundan sonra yenilenmiş bir güven ve heyecanla çalışacaklarını belirten Özdemir, "Her türlü eleştiri ve önerinize muhtaç olduğumu huzurlarınızda beyan etmek istiyorum. Başkası bizi eleştireceğine sizler eleştirin, başkası öneri sunacağına, sizler sunun. Neticede hepimiz biriz, birbirimizin eksiğini gidermeye çalışacağız" dedi.

Konuşmalardan sonra, ilçe yönetimi tarafından Başkan Yusuf Özdemir'e bir tablo ve kongre sürecindeki başarılı çalışmalar yapanlara da çeşitli hediyeler takdim edildi. 

- Kaymakam Kaya'dan AK Parti ilçe teşkilatına ziyaret

Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya, yeni seçilen AK Parti Çelikhan ilçe Başkanı Mahmut Avcı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

AK Parti Çelikhan ilçe teşkilatında gerçekleşen ziyarette konuşan Kaymakam Kaya, Çelikhan'a yeni atandığını ve ilçeyi tanımaya çalıştığını söyledi.

Çelikhan'a görev süresi boyunca siyasi parti başkanları ile birlikte güzel hizmetlere imza atmak için sürekli istişare halinde olacağını ifade eden Kaya, AK Parti ilçe başkanı Mahmut Avcı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Avcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, siyasi cenah olarak memleket için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.