TBMM Başkanvekili Aydın:

TBMM Başkanvekili Aydın:
TBMM Başkanvekili Aydın:
- "Terör sorunu dahil tüm sorunları çözerek toplumsal bütünleşme, milli birlik ve kardeşliğin sağlanması üzerine çalışıyoruz"

ADIYAMAN (AA) - TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, "Terör sorunu dahil tüm sorunları çözerek, toplumsal bütünleşme, milli birlik ve kardeşliğin sağlanması üzerine çalışıyoruz" dedi.

Aydın, Belediye Konferans Salonu'nda düzenlenen AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı. Burada konuşan Aydın, milletin emanetlerini omuzlarında hissettiklerini belirterek, sorumluluklarının oy oranının artmasına bağlı olarak daha da önem kazandığını vurguladı.

Bu ülke ve millet adına daha çok çalışılması gerektiğini vurgulayan Aydın, bugüne kadar almış oldukları sorumluluğun gereğini yerine getirdikleri için milletin istikrarı seçtiğini kaydetti.

Türkiye'nin temel problemlerini çözmek adına çalıştıklarını aktaran Aydın, şöyle konuştu:

"Türkiye'nin değil aslında bütün bu coğrafyada, tüm mağdur ve mazlum milletlere ümit olan bu ülkenin, dünyanın en güçlü ülkeler arasında yer alması, dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olması ve ileri demokrasi hedefine ulaşması gerekiyor. Terör sorunu dahil tüm sorunları çözerek, toplumsal bütünleşme, milli birlik ve kardeşliğin sağlanması üzerine çalışıyoruz."