Arda Türkmen'le internet üzerinden yemek yarışması

Arda Türkmen'le internet üzerinden yemek yarışması
Arda Türkmen'le internet üzerinden yemek yarışması
Becel, ünlü şef Arda Türkmen ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. Becel, yeni dijital projesiyle tüketicileri sanal alemde yemek yarışmasına davet ediyor. Yarışmayı kazananlar sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

Becel’in Arda Türkmen işbirliğiyle www.ardailebecelmutfagi.com adresi üzerinden gerçekleştireceği yeni dijital yemek yarışmasında katılımcılar hem çok keyifli ve bilgilendirici bir deneyim yaşıyor hem de sürpriz hediyeler kazanıyor. Katılımcılar www.ardailebecelmutfagi.com adresine girerek seçecekleri yemeğin tarifini Arda’yı en doğru şekilde yönlendirerek yapmaya çalışacak. 3 aşamadan oluşan bu yarışmada, tüm aşamaları tamamlayarak seçtiği yemekleri tarifine en uygun sekilde hazırlayan katılımcılar yarışmayı kazanacak. Katılımcılar diledikleri kadar yarışıp daha yüksek puan alarak yarışmanın kazananı olma şanslarını da arttıracak.

4 hafta boyunca devam edecek projede katılımcılar bir yandan yaptıkları yemeğin püf noktalarını öğrenirken aynı zamanda da Becel Tereyağı Keyfi ile yapılacak yeni ve hafif lezzetleri keşfedecek. Bunun yanı sıra, 4 hafta sonunda 3 şanslı kişi Arda ile birlikte yemek yapma keyfine erişecek.
Dijital yemek yarışmasına katılmak isteyen mutfak ve yemek tutkunları www.ardailebecelmutfagi.com adresine girerek yarışmaya katılabilir.
İLANDIR