Yeni trend: İnternetten et siparişi

Yeni trend: İnternetten et siparişi
Yeni trend: İnternetten et siparişi

Ünlü Şef Jamie Oliver’ın da dediği gibi yemek ancak içindeki malzemeler kadar lezzetlidir. Mutlu sofraların sırrı da iyi koşullar altında üretilen ve muhafaza edilen malzemelerdir. Taze beslenip iyi yaşayan insanların sofralarını artık Tazedirekt.com kuruyor.

Tazedirekt.com, insanların taze ve organik gıda ihtiyacını karşılamak amacıyla başlayan online bir iş modeli. Şehrin gürültüsü ve yoğun yaşam temposunda, beslenmemiz için doğru yerlerden doğru alışverişi yapmaya vakit ayıramıyoruz. Tazedirekt.com tüketicilerin doğal ve güvenilir taze gıdalara ulaşma ihtiyacına cevap veriyor.

Özlediğimiz lezzetleri mutfaklarımıza kazandırmayı hedefleyen Tazedirekt.com, komşu çiftliklerden gezen tavuk yumurtaları, çömlekte köy yoğurdu, cam şişede ayranı ve günlük sütü ile şimdiden kalpleri kazandı.

Tazedirekt.com’un en ilginç taraflarından biri de kendi et çiftliğini kurmuş olması.  Bursa Mustafakemalpaşa’da Boğazköy Çiftliği lezzet ve sağlığı bir arada sunuyor. Bu çiftlikte anne sütüyle büyüyen hayvanlar, kendi arazimizilerinde yetiştirilen doğal ve katkısız arpa, yonca, yulaflarla besleniyor. Tamamen sağlıklı olduklarından emin olmak için, hassas sağlık kontrollerinden geçiyor.

Mutfaklarda farklı tatlar arayanlar için ise ‘lezzet keşfi’ imkanı sunuyor.  Pek çok yerel ve ithal lezzeti Tazedirekt.com’dan alabilirsiniz. Üstelik MERHABA15 kodu ile anında indirim fırsatı var!

 

Detaylı bilgi için tıklayın