Afyon Belediyespor basketbol takımında Kabaran dönemi

Afyon Belediyespor basketbol takımında Kabaran dönemi
Afyon Belediyespor basketbol takımında Kabaran dönemi
AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyon Belediyespor basketbol takımında, Deniz Atak'tan boşalan başantrenörlük görevine, profesyonel takımlarda uzun süre görev...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyon Belediyespor basketbol takımında, Deniz Atak'tan boşalan başantrenörlük görevine, profesyonel takımlarda uzun süre görev alan Mehmet Kabaran getirildi.

Belediye'den yapılan yazılı açıklamaya göre, son bir yıldır Galatasaray Bayan A Takımında ve A Milli Bayan Takımında yardımcı antrenörlük yapan Mehmet Kabaran, artık Afyon Belediyespor Basketbol Takımının başarısı için ter dökecek.

Kulüp Başkanı Abdullah Aydoğan'la yaptığı görüşmenin ardından takımın başına geçen Kabaran, Afyon Belediyespor'un oyuncuları ve coşkulu taraftarıyla dikkat çektiğini kaydetti.

Böyle bir takımda görev alacağı için mutlu olduğu belirten Kabaran, Afyon Belediyespor'u hedeflediği başarıya taşımak için canla başla çalışacağını ifade etti.

Galatasaray ve A Milli takım tecrübesinden önce, 13 yıl boyunca Anadolu Efes'in her kademesinde görev yapan Mehmet Kabaran, bir dönem Uşak Sportif'te yardımcı antrenörlük ve başantrenörlük yaptı.