Afyonkarahisar Belediye Başkan Vekili Fedekar'a ziyaret

Afyonkarahisar Belediye Başkan Vekili Fedekar'a ziyaret
Afyonkarahisar Belediye Başkan Vekili Fedekar'a ziyaret
AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi'nin kadın kursiyerleri, Afyonkarahisar Belediye Başkan Vekili Rasime Kıpırtı Fedekar'ı...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi'nin kadın kursiyerleri, Afyonkarahisar Belediye Başkan Vekili Rasime Kıpırtı Fedekar'ı ziyaret etti.

Belediye'den yapılan açıklamaya göre, Halk Eğitim Merkezi Aile Öğretmeni Ayşe Tortop Başkanlığı'nda gerçekleşen ziyarette kadına şiddet olayları ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Aile Eğitimi Öğretmeni Ayşe Tortop, üniversitesi öğrencisi Özgecan Aslan'a yönelik gerçekleşen ve  Türkiye 'yi acıya boğan vahim saldırıyı kınadıklarını ifade ederek, yaşadıkları üzüntüyü Belediye Başkan Vekili Rasime Kıpırtı Fedekar ile paylaştı.

Özgecan Aslan'ın vahşice öldürülmesinin kendisini derinden yaraladığını ifade eden Fedekar ise "Hayatının baharında gencecik bir kardeşimiz hunharca katledildi. Allah ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın, yaşanan bu vahşet, maalesef bizleri derinden yaraladı" ifadelerini kullandı.