Afyonkarahisar Belediye Başkanı Çoban'a ziyaret

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Çoban'a ziyaret
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Çoban'a ziyaret
AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak ile AKÜ Birimler Koordinatörü ve Rektör Danışmanı Doç. Dr....

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak ile AKÜ Birimler Koordinatörü ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Hilmi Uçan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban 'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ziyarette AKÜ Rektörü Mustafa Solak, üniversitenin çalışmalarının son durumu hakkında Çoban'a bilgi verdi.

Özellikle Onkoloji Hastanesi'nde sona gelindiğini ve ihaleye çıkıldığını anlatan Solak, Onkoloji Hastanesi'nin bitmesini beklemeden en kısa zamanda 22 milyon liraya mal olacak Radyoterapi Merkezi'nin hemen hizmete alınacağının müjdesini verdi.

 Meslek Yüksekokulu yeni inşaatıyla ilgili tüm problemlerin giderildiğini ifade eden Solak, bu yıl inşaatına başlanacağını kaydetti.

Çoban da AKÜ'nün yaptığı başarılı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu haberleri duymaktan mutluluk duyduğunu belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.