Afyonkarahisar'da Beyazay Derneği'nin toplantısı yapıldı

Afyonkarahisar'da Beyazay Derneği'nin toplantısı yapıldı
Afyonkarahisar'da Beyazay Derneği'nin toplantısı yapıldı
AFYONKARAHİSAR (AA) - Türkiye Beyazay Derneği'nce düzenlenen "Aşmak için hareket" isimli projenin yetki belgelerinin dağıtım töreni Afyonkarahisar'da...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Türkiye Beyazay Derneği'nce düzenlenen "Aşmak için hareket" isimli projenin yetki belgelerinin dağıtım töreni Afyonkarahisar'da düzenlendi.

Türkiye Beyazay Derneği'nin engelliler ile engelsiz grupların bir arada spor yapmasını amaçlayan "Aşmak için hareket" isimli projesi, Cumhurbaşkanlığı'nca onaylanıp kendi himayeleri altına alınmıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın bizzat incelediği projenin yetki belgeleri Afyonkarahisar'daki bölge toplantısında dağıtıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan adına yetki belgelerini Afyokarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, şube başkanlarına takdim etti

Türkiye Beyazay Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Feyza Kayar, toplantıda yaptığı konuşmada, böylesine bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan onur duyduklarını belirtti.

Toplantıda, Genel Başkanımız Lokman Ayva ve ekibi başta olmak üzere 3 bölgeden oluşan ve 29 farklı ilden gelen şube başkanlarını ağırladıklarını dile getiren Kayar, toplantıya ilgi gösteren herkese teşekkür etti.

Toplantının ardından belge takdimi yapıldı.