Afyonkarahisar'da kar altında termal keyfi

Afyonkarahisar'da kar altında termal keyfi
Afyonkarahisar'da kar altında termal keyfi
AFYONKARAHİSAR (AA) - Termal turizmde önemli bir rol oynayan Afyonkarahisar, kışın yerli ve yabancı turistleri şehre çekiyor.İldeki termal otelleri...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Termal turizmde önemli bir rol oynayan Afyonkarahisar, kışın yerli ve yabancı turistleri şehre çekiyor.

İldeki termal otelleri tercih eden vatandaşlar, dışarıdaki kara aldırmadan termalin keyfini sürüyor.

Kar kalınlığının 50 santimetreyi bulduğu kentte, vatandaşlar buna rağmen termal havuzlara giriyor.

Termal otelin genel müdürü Ümit Uysal, "Biz bu dönemde misafirlerimizi ayrıcalıklı bir şekilde ağırlamaktan ayrı bir keyif ve mutluluk alıyoruz" dedi.

 

Afyonkarahisar'daki kar yağışı misafirleri daha çok mutlu ettiğini dile getiren Uysal, "Termal turizmin sıcak suları dışarıdaki soğuk hava ve kar ortamı kişileri çok daha mutlu hale getiriyor. Malumunuz biz sağlık tesisi olduğumuzdan dolayı keyifli bir ortam yaşatmak bizi onurlu bir hale getirdi. Misafirleri bu dönemde bu şekilde ağırlamak bizi çok memnun ediyor. Karlı ortamlarda sıcak atmosfer sunmak misafirlerimize ayrıcalık yaratıyor" diye konuştu.

Tatilini ildeki bir termal otelde geçiren bir vatandaş, kışın kar altında termal suya girmenin çok güzel olduğunu söyledi.


  ETİKETLER:

  Afyonkarahisar

  ,

  Hava

  ,

  kar

  ,

  sıcak

  ,

  termal