AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı'ndan Gündem Değerlendirme Toplantısı

AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı'ndan Gündem Değerlendirme Toplantısı
AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı'ndan Gündem Değerlendirme Toplantısı
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutumlu ve Mustafa Ötken, basın mensuplarıyla parti binasında bir araya...

AFYONKARAHİSAR (AA) -  AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutumlu ve Mustafa Ötken, basın mensuplarıyla parti binasında bir araya geldi.

Parti çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgiler veren İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Mustafa Ötken, Afyonkarahisar teşkilatının aralıksız çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Son zamanlarda özellikle ilçelerde gerekli çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürdürdüklerini ifade eden Ötken, adayların televizyon ve radyo programlarına çıkararak çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdiklerini belirtti.

AK Partinin hedefleri hakkında vatandaşların bilgilendirdiklerini aktaran Ötken, "Muhalefet partilerin hem eleştirileri hakkında hem de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veriyoruz. Bu şekilde geçmişten günümüze kadar tüm çalışmaları gün yüzüne çıkarıyoruz. Bu hafta Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ı ağırladık. Ekonomi ile ilgili bir takım çalışmalar yaptık. Ekonomin ne duruma geldi hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirdik" şeklinde konuştu.

İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşlerden Sorumlu Başkanı Hüseyin Tutumlu ise AK Parti'nin seçimlere huzurlu ve nezaket içerisinde girmek istediğini belirtti.

Çalışmalarını bu şekilde sürdüreceklerini ve getirmeye de devam edeceklerini aktaran Ötken, seçimlere kadar aralıksız çalışacaklarını aktardı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'nin Afyonkarahisar mitingi sırasında partisinin il binasına asılan pankarta ilişkin Ötken, asılan pankarla ilgili hem genel merkez hemde halk tarafından çok güzel tepkiler aldıklarını söyledi.

Partilerin saygınlığına gölge düşürecek davranışlardan uzak durulması gerektiğini aktaran Ötken, şunları anlattı:

"AK Parti, tepkileri demokratik bir şekilde yerine getiren bir siyasi partidir. Zaten kişinin aynısı işidir. Bizler yaptığımız işleri saygı ve nezaket çerçevesinde yapıyoruz.  Bunda bir alınganlık yapmanın bir anlamı yok. Karşılıklı laf  yapmanın da bir anlamı yok. Bizler stendapçı değiliz. Bizler hizmet etmeye çalışıyoruz.  Saygınlığımızı geliştirmek zorundayız. Bu kapsamda da yapılan bu pankart olayını halkımız teveccühle ve takdirle karşıladı. Seçimlere kısa süre kaldı, yanlış söylemler kendi saygınlığımızın azalmasına neden olacaktır. AK Parti, her zaman sözlerinin arkasında durmuştur. Bu çerçevede hareket etmeye çalışıyoruz."