AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı'ndan Gündem Değerlendirme Toplantısı

AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı'ndan Gündem Değerlendirme Toplantısı
AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı'ndan Gündem Değerlendirme Toplantısı
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutumlu ve Mustafa Ötken, basın mensuplarıyla parti binasında bir araya...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutumlu ve Mustafa Ötken, basın mensuplarıyla parti binasında bir araya geldi.

Parti çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgiler veren İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Mustafa Ötken, Afyonkarahisar teşkilatının aralıksız çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Ötken, AK Parti Afyonkarahisar milletvekillerinin düzenlenen iftar programlarına katıldıklarını ifade ederek, "Burada vekillerimiz, vatandaşlarla sohbet edip, sıkıntılarını dinliyorlar" dedi.

Afyonkarahisar'da son yıllarda ciddi yağışların meydana geldiğini aktaran Ötken, "Çiftçilerimiz, bu yağışlardan dolayı ciddi anlamda sıkıntılı. Çiftçilerimizin sorun ve sıkıntıları için gerekli önlemler alınacaktır, vekillerimizde bunların takipçisi olacaktır" şeklinde konuştu.

İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı Hüseyin Tutumlu ise gündeme ilişkin erken seçim ile ilgili bir çalışmalarının bulunmadıklarını ifade ederek, "Bizler, teşkilat olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Erken seçim gibi bir durum ya da talimat gelmedi. Çalışmalarımızı aksatmadan devam ettiriyoruz" ifadelerini kullandı.