AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığının Danışma Meclisi Toplantısı, gerçekleştirildi.AK Parti Afyonkarahisar Merkez...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığının Danışma Meclisi Toplantısı, gerçekleştirildi.

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, parti il binasında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, 2014'ün  Eylül ayında partisinin kongre sürecinin başladığını, 20 Aralık 2014'te gerçekleştirilen kongrelerinin ardından çalışmalarına başladıklarını anlattı.

Asil ve yedek üyelerle toplantılar yaparak belde, köy ve mahalle sorumlularını belirlediklerini ifade eden Eser, bu kişilerin bölgelerinde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. 

2014 yılında iki seçim geçirdiklerini, 7 Haziran'daki seçimlere de birlik ve beraberlik içerisinde hazırlanarak oylarını artıracaklarını dile getiren Eser, 2015'te yapılacak seçimin önemine dikkati çekerek, daha çok çalışılması gerektiğini kaydetti. 

Toplantının kapanışında konuşan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ise Afyonkarahisar'dan 21 aday adayının bulunduğunu, 5 kişinin milletvekili adayı olarak belirleneceğini dile getirdi.

Afyonkarahisar'da yüzde 75 oy alacaklarını belirten Yurdunuseven, "5 milletvekilini adayını Meclis'e göndermek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. İl yönetim kurulu olarak aday adaylarımıza eşit mesafedeyiz. Önümüzdeki hafta içerisinde akşam yemeği organizasyonumuz olacak. Yemeğe teşkilatlarımızı ve aday adaylarımızı çağıracağız. Aday adaylarımız ile teşkilatlarımızı buluşturacağız. Biz istiyoruz ki en değerli ve en güzel arkadaşlarımız gitsinler ve memleketimiz için hizmet etsinler" ifadelerini kullandı.

Toplantıda, aday adayları da söz alarak kendilerini tanıttı.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve partinin il yönetiminin de yer aldığı toplantının ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.