AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Özkaya, Dinar'da

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Özkaya, Dinar'da
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Özkaya, Dinar'da
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesini ziyaret ederek, vatandaşların sorunların dinledi. Özkaya,...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesini ziyaret ederek, vatandaşların sorunların dinledi. 

Özkaya, ziyarette, mahallerin sorun ve sıkıntılarını yakından takip ettiklerini belirtti.

Bu çözüm yollarının vatandaşlar ile birlikte çözeceklerini dile getiren Özkaya, "Yani siz böyle bir işi beraberce yapalım dediğiniz zaman çözebiliriz. Dere mahallesindeki konutları daha insana yakışır ve yanaşır bir şekilde dönüşüm yaptırmak lazım. Ancak konuttan daha da öte her insanın az da olsa evine sürekli ekmek getireceği bir işi olması gerekir. Bu işi temin etmediğimiz müddetçe en iyi evleri de yapsak hiçbir anlam ifade etmeyecek" dedi.

İyi evin insanın karnını doyurmadığını dile getiren Özkaya, "Bizim bu bölgedeki insanlarımıza iş bulma kurumundan yararlanarak yerinde çalışabilecek bir tesis kurmalıyız. Bu bölgeye tekstil ile ilgili bir çalışma alanı oluşturulabilir. İŞKUR aracılığıyla her evden bir kişi çalışacak şekilde ayarlamalar yapılabilir. Sigortalı ve maaşlı olarak gençlerimiz burada çalışacaklar" dedi.