AK Parti Milletvekilleri Afyonkarahisar'da toplanacak

AK Parti Milletvekilleri Afyonkarahisar'da toplanacak
AK Parti Milletvekilleri Afyonkarahisar'da toplanacak
- AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Milletvekilleri İstişare Toplantısı'nın 11-13 Aralık tarihlerinde Afyonkarahisar'da yapılacağını söyledi

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Milletvekilleri İstişare Toplantısı'nın 11-13 Aralık tarihlerinde Afyonkarahisar'da yapılacağını söyledi.

Yurdunuseven, partisinin il başkanlığında İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutumlu ve Mustafa Ötken ile haftalık basın toplantısı düzenledi.

1 Kasım seçimlerinin ardından Afyonkarahisar milletvekili seçilen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve Hatice Dudu Özkal'ın mazbatalarını aldığını ifade eden Yurdunuseven, TBMM'ye kayıtlarını yaptırdıklarını aktardı.

Yurdunuseven, "Tüm milletvekillerinin kayıtlarını yaptırdıktan sonra yemin etmesini ve hükümetin kurulmasını bekliyoruz. 17-18 Kasım gibi yeni hükümet kurulacak. Bu tarihten itibaren de inşallah vatana, millete ve tüm insanlığa, mazlum kardeşlerimize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

İki bakanlık beklentisinin güzel bir beklenti olduğunu belirten Yurdunuseven, şöyle konuştu:

"Bizim beklentilerimiz her zaman en yükseğe olmuştur. Başbakan yardımcılığı ve iki bakanlık neden olmasın. 11-13 Aralık tarihlerinde AK Parti Milletvekilleri İstişare Toplantısı Afyonkarahisar'da yapılacak. Daha önce iki kez burada yapılmıştı. Bu yapılacak toplantı üçüncü olacak. Bu da Afyonkarahisar'ın ne kadar gelişmekte olduğunun bir göstergesi. Marka şehir olmaya başladığını gösteriyor. Bu tarihler arasında milletvekillerimizle bir araya geleceğiz."