AK Parti'de, 5. Olağan İl Kongresi hazırlıkları

AK Parti'de, 5. Olağan İl Kongresi hazırlıkları
AK Parti'de, 5. Olağan İl Kongresi hazırlıkları
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 1 Şubat Pazar günü yapılacak 5. Olağan İl Kongresi'nin, Başbakan Ahmet...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 1 Şubat Pazar günü yapılacak 5. Olağan İl Kongresi'nin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla, coşkulu bir şekilde yapılacağını belirtti.

Yurdunuseven, yaptığı açıklamada, kongrelerin partiler için vazgeçilmez bir dayanışma günü olduğunu ifade etti.

Kongrelerin hizmet kervanını büyütecek ve genişletecek organizasyonlar olduğuna vurgulayan Yurdunuseven, şu ifadelere yer verdi:

"Kongreler siyasi partilerin en önemli dayanışma günleridir. Bu önemli günlerde kırgınlıklar ve dargınlıklar biter. Yeni bir dönem başlar. Parti olarak bundan önce olduğu gibi pazar günü yapacağımız kongremizi de birlik ve beraberlik içerisinde en güzel dayanışma örneğini göstererek gerçekleştireceğiz. Eğer, bir kırgınlık yaşanmışsa bunu da unutmalıyız ve önümüzdeki hedeflere odaklanmalıyız. Bizler 'şefkat ve merhamet' timsali bir peygamberin ümmetiyiz. Aramızdaki bütün işler onun davranışlarına uygun olmalıdır. Bu anlayış ve gayretle AK Parti 'yi 13 yıldır girdiği her seçimde başarılı kılıyor. Bu başarı da ülke insanına büyük hizmetler götürülmesine vesile oluyor."