Anneler Günü'ne doğru

Anneler Günü'ne doğru
Anneler Günü'ne doğru
AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.Yurdunuseven, mesajında,...

AFYONKARAHİSAR (AA) - AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Yurdunuseven, mesajında, annelerin şefkatin, hoşgörünün ve hayatın birleştirici tüm unsurlarının kaynağı olduğunu dile getirdi.

Türkiye 'nin en akil yürekleri olan annelerin bütün sorunların çözümünde de en büyük teminat ve anahtar olduğunu aktaran Yurdunuseven, "En mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin gülen yüzleri bizler için de en değerli hazinedir" ifadelerini kullandı.

Yurdunuseven, mesajında şunları kaydetti:

"Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Hayatımızın her anında yanı başımızda olan, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, ilk öğretmenimiz, hayat boyu yaşamımızdaki en büyük hazinemizdir. Annelerin önemini belirtmek için Peygamberimiz, 'Cennet annelerin ayağının altındadır' sözünü dile getirmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle bütün annelerimizin anneler gününü kutluyor. Ebediyete intikal etmiş annelerimize de Allah'tan rahmet diliyorum"