Belediye Başkanı Çöl'den Hüdai Kaplıcaları'na ziyaret

Belediye Başkanı Çöl'den Hüdai Kaplıcaları'na ziyaret
Belediye Başkanı Çöl'den Hüdai Kaplıcaları'na ziyaret
AFYONKARAHİSAR (AA) - Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcaları'nda yapılacak işyeri yapım çalışmalarını yerinde inceledi.İşyerlerinin...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcaları'nda yapılacak işyeri yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

İşyerlerinin prefabrik yapı ile yapılacağını belirten Çöl, kaplıcanın çehresini değiştirecek modern tasarımı ile hayata geçirilecek olan işyerlerinin Sandıklı Hüdai Kaplıcaları'nda bir ilk olacağını söyledi.

Yaklaşık bin 100 metrekarelik bir alanı kapsayacak çalışmaların kompleks şeklinde yapılacağını dile getiren Çöl, market, idari binalar, soğuk hava depoları, lokanta, fırın, bay-bayan mescit, lavabo ve teras olmak üzere geniş bir alanı kapsayacağını aktardı.

Kaplıcada kalan müşterilerine daha iyi hizmet verebilmenin gayreti içerisinde bulunduklarını anlatan Çöl, şöyle konuştu:

"Kaplıcada böylesine büyük bir kompleks ihtiyaç arz eden konuların başında geliyordu, zaten seçim döneminde yapacağımız vaatler arasında gelmekteydi. Bu kompleksi hayata geçirerek kaplıcamızda bulunan büyük bir açığı kapatmak bize nasip oldu. İnşallah en kısa zamanda biterek hemşehrilerimizin kullanıma açarız."