Çalınan televizyonunun bulunmasına en çok çocukları sevindi

Çalınan televizyonunun bulunmasına en çok çocukları sevindi
Çalınan televizyonunun bulunmasına en çok çocukları sevindi
AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'da, 5 evden elektronik eşya çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheliden 3'ü tutuklandı. Taksitlerini...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'da, 5 evden elektronik eşya çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheliden 3'ü tutuklandı. Taksitlerini ödeyemeden çalınan televizyonunu polisten teslim alan baba, bu duruma en çok çocuklarının sevindiğini söyledi.

Alınan bilgiye göre, kentte 5 eve girip elektronik eşya çaldığı belirlenen 5 kişi, polis ekiplerinin çalışmasıyla yakalandı. Zanlılardan 3'ü, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Çalıntı elektronik eşyaları, şüphelilerin sattığı yerlerden alan polisler, bunları mağdurlara teslim etti. 

Taksitle aldığı ve ödemesini henüz tamamlayamadığı televizyonunu almak için gelen Ramazan Düzgün, görevli polislere teşekkür etti.

Düzgün, gazetecilere yaptığı açıklamada, olayın yaşandığı gün eve geldiklerinde şoku yaşadıklarını ve durumu polise aktardıklarını anlattı.

Çocuklarının bu durum karşısında çok üzüldüğünü ve ağladığını belirten Düzgün, "Aradan geçen günlerden sonra telefondaki bir sesin, 'Emniyetten arıyoruz, televizyonunuz bulundu, gelip alabilirsiniz' demesiyle çok mutlu olduk. Bu durum karşısında çok sevindik. Herkesi aradım, mutluluğumu paylaştım. Çocuklarıma söyledim, onlar bu kez de sevinçten ağladı" diye konuştu.


    ETİKETLER:

    Afyonkarahisar

    ,

    Ramazan