Çay'da vergi rekortmenleri açıklandı

Çay'da vergi rekortmenleri açıklandı
Çay'da vergi rekortmenleri açıklandı
AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın Çay ilçesinde, 2014 yılı vergi rekortmenleri açıklandı.Çay Vergi Dairesinden alınan bilgiye göre, kişisel...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar'ın Çay ilçesinde, 2014 yılı vergi rekortmenleri açıklandı.

Çay Vergi Dairesinden alınan bilgiye göre, kişisel bazda dayanıklı tüketim mallarında 40 bin 606 liraya tahakkuk eden vergi ile Mustafa Poyraz vergi rekortmeni oldu. İkinciliği, yaş meyve alım satımında 40 bin 49 bin lira  vergi ile Hasan Hüseyin Uzun, Yapı marketten Süleyman Dursun ise 28 bin 991 lira vergi ile ilk üçe girdi. 

Şirket bazında ise 36 bin 244 lira tahakkuk eden vergi ile Ayyıldızlar Petrol ürünleri şirketi vergi rekortmeni olurken, Dündar Un Fabrikası 36 bin 182 lira ile ikinci, Erdoğanlar Gıda şirketi, gıda ve içecek satışında 28 bin 21 lira vergi ile üçüncü oldu. 

Poyraz Center sahibi Mustafa Poyraz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Poyraz Center olarak Çay ilçesinde üst üste 3. kez vergi rekortmeni olduğunu belirtti.

Halka kaliteli hizmeti vermenin meyvesini almanın haklı huzurunu yaşadıklarını dile getiren Poyraz, "Poyraz Center olarak Çay ilçe merkez, köy, kasaba ve bölgemiz olmak üzere yurt dışına da beyaz eşya, cam eşya, motosiklet ve dayanıklı tüketim mallarımızı ihraç ediyoruz" dedi.

 


  ETİKETLER:

  Afyonkarahisar

  ,

  YAŞ

  ,

  Beyaz

  ,

  Çay

  ,

  Köy

  ,

  Vergi

  ,

  ilçe

  ,

  petrol

  ,

  gıda

  ,

  lira

  ,

  şirket