Dazkırı MYO'da açılış töreni

Dazkırı MYO'da açılış töreni
Dazkırı MYO'da açılış töreni
- Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dazkırı Meslek Yüksek Okulu (MYO) 2015-2016 öğretim yılı açılışı gerçekleştirildi

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dazkırı Meslek Yüksek Okulu, 2015-2016 öğretim yılı açılışı gerçekleştirildi.

Dazkırı MYO birinci sınıf öğrencilerinin de tanışma amaçlı katıldığı programa, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Dazkırı MYO Müdürü Doç. Dr. Harun Cansız, Yüksekokul Akademik ve idari personeli de iştirak etti.

Programda konuşan Dazkırı MYO Müdürü Harun Cansız, okul binasının belediyeye ait olması nedeniyle Dazkırı Belediyesinin ve Belediye Başkanı İsmail Taylan'ın kendilerine her türlü yardımı yaptığını ve kendilerine teşekkür ettiğini söyledi.

Yapı denetim bölümüyle okula daha fazla öğrenci geleceğini de kaydeden Cansız, "Yeni açılan 'Yapı Denetim Bölümü' ilçemize ve okulumuza çok şey katacak. Amacımız, Dazkırı'yı ve okulumuzu büyütmektir" dedi.

Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan da  eğitim için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade ederek, "Dazkırı MYO'dan hiçbir şeyi esirgemeyeceğiz. Her türlü sıkıntılarınızda çekinmeden belediyeye müracaat edebilirsiniz" diye konuştu.