Dinar MYO Müdürü Yrd. Doç Dr. Ertan:

Dinar MYO Müdürü Yrd. Doç Dr. Ertan:
Dinar MYO Müdürü Yrd. Doç Dr. Ertan:
- "Okuldan güzel anılarla mezun olan öğrenciler Dinar'ın tanıtım elçisi olacak"

AFYONKARAHİSAR (AA) - Dinar Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Yrd. Doç Dr. Hayrettin Ertan, okuldan güzel anılarla mezun olan öğrencilerin Dinar'ın tanıtım elçisi olacağını söyledi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dinar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç Dr. Hayrettin Ertan, yeni eğitim öğretim sezonuyla ilgili okulda yaptığı açıklamada, üniversiteye yakışır tavır ve olgunluğa sahip öğrenci yetiştireceklerini kaydetti.

Ertan, öğrencilerden üniversite öğrenciliğini en iyi şekilde temsil etmelerini beklediklerini belirtti.

Öğrencilerin kendilerini mahcup etmeyeceğine inanarak, Dinar halkının da öğrencilere sahip çıkmasını beklediklerini ifade eden Ertan, şöyle konuştu:

"Dinar MYO olarak öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak, diğer taraftan da sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla sosyal sorumluluk projelerinde görev almalarını sağlayacağız. Bunun yanında kültürel, sportif alanlarda da katılımlarını teşvik etmek suretiyle öğrenciliklerine renk katacağız. Dinar'a ülkenin çeşitli yerlerinden gelen öğrencilerimize ilçenin kültürünü tanıtmak için Dinar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ortak projeler üreteceğiz. Okuldan güzel anılarla mezun olan öğrenciler Dinar'ın tanıtım elçisi olacak."