Dinar'da okulların bahçe düzenlenmesi yapılıyor

Dinar'da okulların bahçe düzenlenmesi yapılıyor
Dinar'da okulların bahçe düzenlenmesi yapılıyor
AFYONKARAHİSAR (AA) - Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçede bulunan ilk ve orta dereceli okulların bahçe düzenlemesi çalışmalarına devam...

AFYONKARAHİSAR (AA) - Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçede bulunan ilk ve orta dereceli okulların bahçe düzenlemesi çalışmalarına devam ediyor.

Okullarda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Dİnar İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tahtaoğlu, Yeniyol İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, Yunus Emre İlkokulu ve Halk Eğitim Merkezini ziyaret etti.

Ödeneği İl Özel İdaresi tarafvından ayrılan ve İlçe Milli EĞitim Müdürlüğü personellerince taş döşeme işlemlerinin devam ettiği çalışmalarla ilgili açıklama yapan Tahtaoğlu, Kaymakam Mustafa Şahin başta olmak üzere, Afyonkarahisar İl Genel Meclisine ve İl Genel Meclis üyelerine teşekkür etti.

Kilitli parke taşı işleri için ödenek ayrılarak bütün malzemelerin alındığını belirten Tahtaoğlu, "Bu konuda tecrübeli personellerimiz okullarımızın bahçelerini büyük bir değişime uğrattı. Önceden çakıl taşı veya yağışlar nedeniyle çamur olan okul önleri tertemiz bir şekilde kilitli taş döşenmektedir" dedi.